Traumatoloģijas un Ortopēdijas slimnīca

Traumatoloģijas un Ortopēdijas slimnīca

Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca sniedz augsti kvalificētus veselības aprūpes pakalpojumus - specializētu traumatoloģiski-ortopēdisku palīdzību. Tās mērķis ir saglabāt vadošās pozīcijas Latvijā starp slimnīcām, kas piedāvā līdzīgus pakalpojumus.

Par pakalpojumu kvalitāti liecina 2001.gada 29.aprīlī iegūtais atbilstības sertifikāts obligātajām prasībām slimnīcām, kā arī 2002.gada 28.maijā piešķirtais ISO 9001:2000 sertifikāts.

Slimnīcas stacionāru veido Mugurkaula ķirurģijas centrs, Plaukstas un mikroķirurģijas nodaļa, Traumu centrs, Locītavu ķirurģijas centrs un Dienas stacionārs.

Katram pacientam tiek nodrošināta individuāla un viņa vēlmēm atbilstoša pasūtījuma izpilde, arvien paaugstinot piedāvāto pakalpojumu kvalitāti. Pakalpojumu sniegšanā tiek izmantoti tikai augstākās kvalitātes izejmateriāli, sadarbojoties ar piegādātājiem gan Latvijā, gan ārzemēs.

Nodaļās ir labiekārtotas palātas, medicīnas personāla darba vietas un atpūtas telpas. Pacientam atveseļoties palīdz arī rehabilitācijas nodaļas darbinieki - sertificēti speciālisti ar augstāko izglītību.

Operētos pacientus turpmāk novēro Ambulatorajā nodaļā kvalificētu speciālistu uzraudzībā.

Precīzas diagnozes noteikšanu nodrošina sertificētas struktūrvienības: Diagnostiskās radioloģijas nodaļa, klīnikas - bioķīmijas, patohistoloģijas un audu konservācijas un mikrobioloģijas laboratorijas. Operācijām nepieciešamās asins kvalitāti nodrošina savs transfuzioloģijas dienests.

Visu diennakti pirmo neatliekamo medicīnisko palīdzību var saņemt traumpunktā.

Traumpunkta - uzņemšanas nodaļa sniedz palīdzību ap 17 000 akūtiem pacientiem gadā. Šajā nodaļā visu diennakti dežūrē 3 traumatologi - ortopēdi, pastāvīgi pieejami 2 anesteziologi - reanimatologi, kā arī rentgena nodaļas, klīnikas-bioķīmijas laboratorijas un neatliekamās operāciju zāles dežūrpersonāls, kas nodrošina jebkura līmeņa neatliekamo palīdzību.

Jau vairākus gadus slimnīcā darbojas moderna Centralizētas sterilizācijas un sterilo materiālu apgādes nodaļa, kas nodrošina operāciju zāles ar nepieciešamajiem resursiem pacientu operatīvai ārstēšanai atbilstoši mūsdienu prasībām.

40003410729
Duntes iela 22, Rīga, LV-1005

Kontakti

Tālrunis+371 67399421
E-pasts
Mājas lapawww.tos.lv

Atrašanās vieta

Atslēgas vārdi